HomeInteresującePostaw starą doniczkę w ogrodzie.Sąsiedzi będą kręcić głowami, że o tym nie...

Postaw starą doniczkę w ogrodzie.Sąsiedzi będą kręcić głowami, że o tym nie pomyśleli

08. 07. 2024 (Zdjęcie: archiwum prywatne).

Nawet te najlepsze z czasem niszczeją i często się przypalają.Gdzie wyrzucać stare garnki? Na pewno nie na wysypisko śmieci.Wykorzystaj je w sprytny sposób i jednocześnie zrób wrażenie na całym osiedlu wśród sąsiadów i przechodniów.

Kiedy nasze garnki i patelnie zużywają się do tego stopnia, że nie nadają się już do użytku, zastanawiamy się, co z nimi zrobić.Niezależnie od tego, czy jest to garnek, który przypalił się zbyt wiele razy, czy nieprzywierająca patelnia, która już go nie ma. Kiedy nadchodzi czas, aby zrobić coś ze starymi przyborami kuchennymi, najgorszym możliwym pomysłem byłoby wyrzucenie ich do kosza.Istnieją sprytne sposoby na ich ponowne wykorzystanie i nadanie im nowych funkcji.

Kiedy należy wyrzucić garnki? Zamiast wyrzucać je do kosza, daj im drugie życie

Ponowne wykorzystanie starych garnków kuchennych w ogrodzie to świetny sposób na upcykling.Doniczki są bardzo łatwe do wykonania i nadadzą działce rustykalny wygląd. Posłużą również jako oryginalna i niebanalna dekoracja balkonu lub tarasu.

Co najważniejsze, jest całkowicie darmowy i pozwala nadać zużytym przedmiotom drugie życie. Sposób obróbki zależy od efektu, jaki chcemy ostatecznie osiągnąć.

  1. Wywierć otwory w dnie starego garnka lub naczynia żaroodpornego za pomocą wiertarki, aby ułatwić odpływ wody.
  2. Zeskrob i przemaluj garnek wybraną farbą lub papierem ściernym, a następnie nałóż warstwę emalii.
  3. Możesz dodatkowo ozdobić takie doniczki dodając lub malując rysunki.

Janem
Janem
Dzielę się z Wami wspaniałymi przepisami tradycyjnej polskiej kuchni oraz poradami, jak stworzyć przytulny i stylowy dom. Moje osobiste triki, sprawdzone przez lata, sprawią, że każdy dzień będzie pełen ciepła i smaku. Dołączcie do mnie w tej kulinarnej i domowej podróży!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře